شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی تامین دندان :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی تامین دندان به دقت ملاحظه فرمایید .

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی تامین دندان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی تامین دندان از سوی کاربر است .

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود .

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی تامین دندان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی تامین دندان تغییراتی در آینده ایجاد شود ، جهت اطلاع شما عزیزان پس از به روز رسانی در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .

لطفا توجه داشته باشید تمامی تجهیزات و لوازم این فروشگاه جهت استفاده مراکز درمانی و کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی می باشد و برای مصارف خانگی کاربرد ندارد .

تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی تامین دندان اقدام می نماید .

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی تامین دندان استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی تامین دندان ایمیل می‏‌زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی تامین دندان به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد .

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها ، خدمات و یا پروموشن‌ها ، امکان دارد فروشگاه اینترنتی تامین دندان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید . در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند ، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی تامین دندان را در پروفایل خود لغو کنند .

قوانین و مقررات تامین دندان

ورود کاربران و ثبت سفارش به وب‌‏‌سایت تامین دندان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است .

طبق قوانین تجارت الکترونیک کشور ایران ، تامین دندان اطلاعات شخصی کاربران خود را در اختیار افراد دیگر قرار نمی‌دهد ، مگر با حکم مراجع ذی‌صلاح .

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است .

طبق قانون کالا و تجهیزات پزشکی تنها به بیمارستان ها و مراکز درمانی فروخته می شود .

تامین دندان محصولات خود را تنها برای فروش به دندانپزشکان ، دانشجویان دندانپزشکی ، مراکز درمانی و دانشکده‌های دندانپزشکی عرضه میکند تا از‎ سواستفاده افراد غیر دندانپزشک جلوگیری شود .

به همین منظور ، ثبت‌نام در سایت و ارسال سفارش با ارائه اطلاعات تخصصی مانند شماره نظام پزشکی ، شماره دانشجویی ، شماره ملی و امثال آن‌ها صورت می‌گیرد .

سوء استفاده از شماره نظام پزشکی دیگران و اطلاعات جعلی ، پیگرد قانونی دارد .

کلیه فعالیت‌های تامین دندان با مجوزهای قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد .

تامین دندان مجاز است فروش کلیه و یا بخشی از محصولات خود را به هر دلیلی و بدون اطلاع قبلی متوقف کند .

کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند . در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، سفارش کاربر قابل پیگیری و ارائه نخواهد بود .

تامین دندان فقط از طریق تلفن و ایمیل رسمی با کاربران خود در ارتباط است . هرگونه پیامک و یا پیامی تحت عنوان تامین دندان با هر شماره و یا ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام تامین دندان است .

در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تامین دندان تغییراتی ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود . کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

این تجهیزات برای مصرف خانگی نمی باشد و صرفا جهت استفاده مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد .

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست